Главная страница - Полезное

Полезное

Навiщо очищати воду

Однією з найбільш поширених проблем, з якою стикаються мешканці багатоповерхових будинків і власники заміських котеджів це невисока якість води. Незалежно від того, що служить її джерелом центральна мережа, колодязь або артезіанська свердловина, домішки є всюди.
Скажемо відразу: добре, коли в будинку є фільтр для води. Адже не секрет, що водопровідна вода і вода питна це, на жаль, не одне й те саме. Водопровідна вода потребує значної доочищення.

У нас не виникає такого питання, якщо ми беремо воду з річки. Всі ми розуміємо, що сиру воду з відкритого водоймища пити не можна. Але ось вдома, коли все навколишнє нас таке рідне і звичне, коли ми відчуваємо себе в цілковитій безпеці, такий же рідний і нешкідливою представляється нам і вода з-під крана. Тому ми часом без побоювання п'ємо цю воду самі і даємо пити своїм дітям.

Те, що тече з кухонного крана середньостатистичної господині, називається звичайною водопровідною водою і являє собою коктейль з хлору, різних солей, заліза та ін. Всі ми помічаємо характерні прояви цих компонентів: і хлорний запах, і накип в чайнику. Що ми робимо? Правильно, або заплющує і все одно п'ємо з-під крана, або купуємо бутильовану воду, або в нашому будинку з'являється новий мешканець - фільтр для води.

Часто освічені і цілком розсудливі люди, приймаючи рішення про необхідність очищення води, вибирають не ефективні, а іноді і небезпечні для здоров'я, способи.
 
У нашому суцільно сучасному і суцільно технологічному світі все по-іншому не так, як було у наших дідусів і бабусь, батьків і матерів. Навіть води розвелося так багато видів і підвидів, що середньостатистичний громадянин змушений просто за голову хапатися! Спробуй розбери: водопровідна хлорована або озонована, бутильована з джерел, фільтрована вугільним або зворотноосмотичної фільтром. Ні, скаже він, невдоволено хитаючи головою, в наш час такого не було!

У повсякденному житті ми користуємося найрізноманітнішими судинами, але майже ніколи не замислюємося про них - чашках, кружках, келихах, склянках, пляшках, карафах, глечиках, вазах і, нарешті, глечиках

Відомо, що близько 70% маси людського тіла становить вода. Вона бере участь в обмінних і дихальних процесах, здійснює терморегуляцію організму. Згідно космогонічним міфам, вода була тією першоосновою, з якої зародився світ - вона символізувала первозданний хаос. Пройшли мільйони років, але життя на нашій планеті як і раніше настільки ж сильно залежить від цього чудесного речовини, як і раніше.


14 декабря 2016